تبلیغات
به نام یزدان پاك - خیانت و ارتباط نامشروع وین رونی در زمان بارداری همسرش + عکس های ویژه

رسوایی رابطه ی وین رونی با یك دختر فاحشه رو شده !
تامپسون 21 ساله یك فاحشه ی معروف  ماجرای رابطه اش با رونی  و اینكه در مدت 4 ماه  چندین بار با  او خوابیده بود رو فاش كرد  همه ی این اتفاقات زمانی بوده كه همسر وین رونی ، کالین در زمان حاملگی اش به سر می برده.
نا عادت داشتن همدیگرو در یكی از گران قیمت ترین هتل های منچستر ملاقات كنند ، بیشتر هم تیمی های وین در مورد اون دختر می دونستن جنیفر می گوید مایكل اون تنها بازیكنی بود كه وین رو به كنار كشیده و گفته كه این رابطه رو تمومش كنه.  اولین بار با همدیگر در كازینویی كه خانواده ی رونی و هم تیمی اش ریو فردیناند در اونجا بودند  آشنا شدند ، اونا همدیگرو در گوشه ای بوسیدند  و وین به اون گفته كه ساعت 3 صبح همدیگرو ملاقات كنن. وقتی اون خانم به وین گفته كه باید بابت خوابیدن با اون  پول پرداخت كنه وین كاملا قبول كرده و گفته كه هیچ مشكلی نیست.

دوستان جنیفر می گویند كه جنیفر می خواد جلب توجه كنه و برای خودش كسی بشه ، اون داره تلاش می كنه كه  شغل مدلینگ رو شروع كنه و دوست داره كه آدم معروفی بشه و هدفش  سلبریتی ها هستند  و در فیس بوكش  با سلب های معروفی عكس داره.

 
وین رونی و همسرش کالین

+++

جنیفر تامپسون

این اولین باری نیست كه وین با یك فاحشه رابطه برقرار كرده .در سال 2004 و در سن 16 سالگی وین در حالی كه از یك فاحشه خانه بیرون میومده  دیده  شد . یك پیرزن ادعا كرد كه با گرفتن پول با وین رونی بق اخبار منتشره، رونی پس از تولد کای، پسرش دیگر با تامپسون ارتباطی نداشته است.

رونی در صحبت‌هایی در این رابطه گفت:« زندگی من در آستانه نابودی است.کار احمقانه‌ای بود. کولین این بار مرا نخواهد بخشید و مرا ترک خواهد کرد.»خوابیده !

گفته شده همسر وین رونی ، كولین رونی بعد از این رسوایی  به خانه ی مادری اش برگشته و در اونجا مونده.

طبق اخبار منتشره، رونی پس از تولد کای، پسرش دیگر با تامپسون ارتباطی نداشته است.

رونی در صحبت‌هایی در این رابطه گفت:« زندگی من در آستانه نابودی است.کار احمقانه‌ای بود. کالین این بار مرا نخواهد بخشید و مرا ترک خواهد کرد.»

در این میان، تامپسون نیز دراین رابطه به صحبت پرداخته و گفته:« هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کردم که رونی به سراغ من بیاید. می‌دانم که خیلی‌ها او را شرک می‌نامند ولی زمانی که او را از نزدیک می‌بینی، آن قدرها هم زشت و بدترکیب نیست.»

نفر سمت راست : تونی مکلاگلین بابای کالین در لیورپول – امروز

کالین مکلاگلین در خانه پدری پس از این اتفاق !

منبع :سلب فا