تبلیغات
به نام یزدان پاك - داغ ترین و عجیب ترین خواستگاریهای معروف هالیوود و سلبریتی ها

سلام امروز می خوام عکسها و مطالبی از داغ ترین و عجیب ترین خواستگاریهای معروف در دنیای هنرمندان را قرار بدم امیدوارم خوشتون بیاد

کریستینا آگوئیلرا و جوردن برتمن

کمتر کسی است که از ماجرای هیجان آور این خواستگاری بی خبر باشد. میشه تصور کرد که وقتی مدیر اجرایی موسیقی و دوست پسر کریستینا با یکی از گیراترین راههای ممکن ، از او خواستگاری کرد کریستینا چه حالی شده بود! زمانی که این زوج در کارمل کالیفرنیا در تعطیلات بودند؛ جردن اتاقشان را در هتل پر از گلبرگهای گل سرخ و جعبه های هدیه کرد. داخل هرجعبه یک هدیه و یک شعر با دستخط خود جوردن بود که احساسش را به کریستینا ابراز می کرد. وقتی کریستینا بالاخره آخرین جعبه را باز کرد. با یک حلقه 5 قیراطی مبهوت کننده روبرو شد و جوردن روی یک زانو؛ زانو زد و ازش خواست که با او ازدواج کند. این زوج در سال2005 ازدواج کردند و معروف است که کریستینا اعلام کرده اونها ازدواجشان رو با “یکشنبه های برهنه” زنده نگه میدارند.

هایدی کلوم و سیل

سیل موانع سختی رو برای خواستگاری غیرعایش از هایدی کلوم از پیش پا برداشت. و وقتی می گوئیم غیر عادی واقعا منظورمون غیرعادی هست.  خوانندهُ ما، دوست دختر سوپر مدلش را به داخل یک هلیکوپتر برد (بیشتر ماها احتمالا” تا همین حد راضی خواهیم شد؛ اما سیل به همینجا متوقف نشد) او و هایدی با هلیکوپتر به بالای یک کوه یخی 14000 فوتی پرواز کردند. جایی که سیل ترتیب ساخت یک ایگلو (کلبه یخی اسکیموها) را با ساختمان ویژه ای از قبل داده بود. داخل ایگلو یک تخت بود که از گلبرگهای رز پوشیده شده بود و چند دوجین شمع و مقدار زیادی غذا و شامپاین که با هم جشن بگیرند. هایدی بعدها از این خواستگاری به عنوان “اتفاقی که فقط یکبار در زندگی می افتد” یاد کرد. این زوج در سال 2005 ازدواج کردند .

تام کروز و کتی هلمز

تام کروز وقت زیادی را قبل از خواستگاری از کتی هلمز تلف نکرد. او فقط 2 ماه بعد از اینکه با کتی هلمز رابطه داشت ؛ ازکتی دربالای برج ایفل خواستگاری کرد. بعد هنرپیشه جذاب ما؛ عروس آینده اش را به صرف غذا در زیر نور شمع در غذاخوری درجه یک ( Le Jules Verne) در داخل برج ایفل، مهمان کرد. تام آنقدر به خاطر نامزدی هیجان زده بود که صبح فردا در کنفراس خبری رازشون رو فاش کرد و دوباره همه مجبور بودند شاهد بوس و بغل و ابراز عشق این زوج به یکدیگر باشند. این زوج در سال 2005 ازدواج کردند.

پینک و کاری هارت

پینک هیچوقت ازاون نوع شخصیتهای خیلی دخترانه نبوده و برای همین هم وقتی می خواست با کاری هارت قهرمان مسابقات موتورسواری نامزد کند؛ خودش همهُ کارها را بدست گرفت و از مرد محبوبش خواستگاری کرد. در یک مسابقه موتورسواری درحالیکه او سوار بر موتورش بود؛ دختر خواننده تابلوئی را بالا گرفت که نوشته بود: “با من ازدواج می کنی؟” و قبل از اینکه کاری موتورش را به کنار جاده بکشد او تابلو را برگرداند که روش جملهُ “جدی می گم” نوشته شده بود. بعد از آن کاری بلافاصله از مسابقه بیرون آمد و تمام مسیر رو دوید تا خواستگاری پینک رو قبول کند. این زوج در سال 2006 در کاستاریکا ازدواج کردند و 2سال بعد جدا شدند اما در سال 2009 دوباره اختلافاتشان را کنار گذاشته و به زندگی با یکدیگر بازگشتند.

کورتنی کاکس و دیوید آرکوئت

دیوید آرکوئت بازیگر نقش طنز ، طبیعت لطیفش را در خواستگاری از کورتنی کاکس به نمایش گذاشت. او خواستگاریش را در ساحلی در فلوریدا مطرح کرد و از قبل طوری برنامه ها رو مرتب کرده بود که دقیقا” در لحظه ای که از کورتنی می خواهد که با او ازدواج کند؛ گلوله های آتش بازی به آسمان پرتاب شوند. این زوج در سال 1999 ازدواج کردند و دختری به نام coco دارند که جنیفر آنیستون مادر تعمیدی اوست.

کاترین هیگل و جاش کلی

خواننده-آهنگساز جاش کلی، کاترین هیگل را زمانی که او یکی از اعضای گروه جاش برای ساختن ویدئویی برای یکی از آهنگهاش بود ملاقات کرد. چندین سال بعد؛ جاش دوباره کاترین را به ونیز جایی که اون ویدئو فیلمبرداری می شد ، برد و دقیقا در همان خانه ای که برای اولین بار ملاقات کرده بودند ازش خواست که با او ازدواج کند.  این زوج در سال 2007 در یوتا ازدواج کردند.

اشلی کول و شریل توئیدی

بعد از 8 ماه رابطهُ عاشقانه طوفانی بین بازیکن فوتبال اشلی کول با شریل، او شریل را با یک پرواز دور به یک تعطیلات فوق العاده در دوبی برد. در آنجا بود که بعد از یک شتر سواری از وسط بیابان ؛ ستاره انگلیسی در مقابل شریل زانو زد و از شریل فوق هیجانزده خواستگاری کرد.

بعدها جدایی این زوج پرحاشیه دوباره خبرساز شد.

راسل براند و کتی پری

بعد از فقط 4ماه از شروع رابطهُ این دو،  راسل براند در یک تعطیلات رمانتیک در هند از کتی خواستگاری کرد. مرد شوخ تلویزیون به عنوان هدیه کریسمس عروس آینده اش رو به یک سفر تفریحی برد و در یک شام رمانتیک و درحالیکه حلقه رو در لابلای یک دسته گل تزئینی پنهان کرده بود درخواستش رو مطرح کرد. گفته شده که رابطهُ این زوج در یک مراسم معنوی که به مناسبت عید سال نو برپا بود توسط یک روحانی هندو متبرک شده است. این زوج قراراست که امسال ازدواج کنند.